Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Absolwentów UŚ 2021

Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Śląskiego zwołuje Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia, dn. 19 marca 2021 r., godz. 14.00 (I termin), godz. 14.15 (II termin).

Aktualnie przewidziane jest przeprowadzenie ww. WZ SAUŚ w formule online, w związku z czym prosimy zainteresowanych Członków Stowarzyszenia, o przesłanie potwierdzenia udziału (imię, nazwisko i mail) do 15 marca br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W przeddzień wydarzenia, do zgłoszonych osób, zostanie wysłany link dostępu do spotkania.

Propozycja porządku obrad WZ SAUŚ, 2021.