sau

Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Absolwentów UŚ 2021 już za nami!

19 marca 2021 r. odbyło się zwyczajne Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Śląskiego, które, ze względu na trwającą pandemię, przebiegało w formule online.

Spotkanie otworzył Prezes Zarządu Stowarzyszenia Tomasz Zjawiony, natomiast na Przewodniczącą Zgromadzenia została wybrana, jednogłośnie, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia dr Magdalena Ochwat.

W toku obrad przedstawione i przyjęte zostały dokumenty sprawozdawcze za rok 2020, tj.: Sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia, Sprawozdanie finansowe, jak również Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.

Omówiono i zatwierdzono także Budżet Stowarzyszenia oraz trzyletni, ogólny Plan działań, który w minionym roku nie był przyjmowany ze względu na niepewną sytuację, spowodowaną pandemią.

Przyjęty aktualnie, ww. Plan działań Stowarzyszenia będzie podlegał modyfikacjom w zależności od tego, jak zmieniać się będzie, obecnie nieprzewidywalna, rzeczywistość.

Wszystkie ww. dokumenty są dostępne w siedzibie Stowarzyszenia.

Po wyczerpaniu porządku obrad i krótkiej dyskusji członków Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Absolwentów UŚ zostało pomyślnie zakończone.

Kontakt

Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Śląskiego
Ul. Opolska 15
40-084 Katowice
Tel. 32/ 351 11 80
e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.absolwenci.us.edu.pl

 

 

Copyright © Uniwersytet Śląski w Katowicach 2013